Poznaj nasze promocje. Atrakcyjne rabaty czekają.

Produkt dodany do porównania

HOME / BLOG / Zachowaj świeżość każdego dnia dzięki ręcznemu urządzeniu do pakowania próżniowego

Zachowaj świeżość każdego dnia dzięki ręcznemu urządzeniu do pakowania próżniowego

Chociaż każdy może skorzystać z systemu próżniowego FoodSaver®, aby zaoszczędzić pieniądze i chronić żywność przed powstaniem oparzeliny zamrażalniczej, w ofercie FoodSaver znajduje się także małe, sprytne urządzenie, które w szybki sposób pozwoli zapakować próżniowo przekąski i inne składniki specjalnie do przechowywania w lodówce i spiżarni: Ręczne urządzenie do pakowania próżniowego FoodSaver! Ten kompaktowy system zamyka świeżość Twoich ulubionych produktów przy użyciu pojemników FoodSaver® Fresh i zapinanych torebek próżniowych. Ciesz się świeższą żywnością do 2 razy dłużej dzięki temu szybkiemu, prostemu w użyciu systemowi, który stylowo wygląda na blacie kuchennym, a także z łatwością zmieści się w kuchennej szufladzie.

Ręczne urządzenie do pakowania próżniowego FoodSaver®  zostało zaprojektowane tak, aby zajmować mniej miejsca na blacie kuchennym, dzięki czemu można go używać każdego dnia do przechowywania produktów świeżych, suszonych, resztek jedzenia oraz do przygotowywania i przechowywania posiłków z wyprzedzeniem. Obsługa jedną ręką ułatwia uzyskanie szczelnego zamknięcia za pomocą jednego przycisku, dzięki czemu można kontynuować inne zadania w kuchni.

ręczne-urządzenie

 

Przydatną cechą systemu FoodSaver® jest fakt, że w łatwy sposób pozwala on na szczelne zamknięcie wszystkich pojemników i zapinanych woreczków próżniowych FoodSaver®. Można więc opłukać i przechowywać całe kobiałki jagód lub kiście winogron, a następnie wyjąć potrzebną ilość, i zamknąć próżniowo zachowując świeżość do następnego razu! To samo dotyczy wędlin, serów w plasterkach, resztek i przekąsek.

Jedno ładowanie tego bezprzewodowego urządzenia wystarcza aż na 100 użyć, dzięki czemu jego codzienna obsługa jest jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza.

Urządzenie różni się od tradycyjnych systemów do pakowania żywności FoodSaver® tym, że nie zgrzewa torebek i rolek. Chociaż wyciąga powietrze, aby chronić świeżość żywności, nie ma paska uszczelniającego. Zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o codziennym przechowywaniu, a nie o przechowywaniu długoterminowym.

Posiadanie jednego systemu jest świetne, posiadanie obu zapewnia większą oszczędność... więcej pieniędzy, więcej żywności, więcej czasu!

Czytaj również

Porady i triki dotyczące pakowania próżniowego oraz ciekawe przepisy na dania i marynaty.

Przepis na Ratatouille metodą Sous Vide

28 wrzesień 2022

Ten klasyczny przepis na Ratatouille pozwoli Ci przygotować świetny dodatek do mięs lub np. do makaronu.

+ czytaj więcej

15 produktów, o których nie pomyślałeś, że można je zamknąć próżniowo

28 wrzesień 2022

Uwielbiamy pakowanie próżniowe, nie tylko za to, że oszczędzamy mnóstwo pieniędzy na jedzeniu, ale także za oszczędność czasu w kuchni i poza nią. Czy wiesz, że pakowanie próżniowe może być używane do czegoś więcej niż tylko do przedłużania trwałości mięsa i sera?

+ czytaj więcej

Przepis na Kurczaka Tinga

28 wrzesień 2022

Gotowane w szybkowarze, pikantne pomidorowe nadzienie z kurczaka to proste danie, które można szybko i łatwo przyrządzić.

+ czytaj więcej

Dlaczego warto mieć zgrzewarkę próżniową?

28 wrzesień 2022

Czy chciałbyś zaoszczędzić pieniądze na mięsie i innych łatwo psujących się produktach spożywczych? Czy kiedykolwiek wyrzuciłeś żywność, która przekroczyła datę przydatności do spożycia? Czy rozważałeś zakup zgrzewarki próżniowej? Istnieje wiele powodów, dla których posiadanie jej we własnym gospodarstwie domowym jest dobrym pomysłem.

+ czytaj więcej