Poznaj nasze promocje. Atrakcyjne rabaty czekają.

Produkt dodany do porównania

HOME / FAQ
Najczęściej zadawane pytania
Najczęściej zadawane pytania
Zgrzewarki próżniowe
Folie do pakowania próżniowego
Pojemniki do przechowywania próżniowego
Ogólne informacje
Akcesoria
Wskazówki dot. przechowywania

Najczęściej zadawane pytania

Szukasz odpowiedzi na nurtujące pytania? Sprawdź bazę wiedzy na temat zgrzewarek i akcesoriów FoodSaver.
Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami:
zadzwoń lub napisz

Wyszukaj odpowiedzi

Głodny wiedzy?

Sprawdź nasze przepisy oraz wskazówki, jak zdrowo się odżywiać i zachować pełną wartość odżywczą produktów na dłużej. Karmimy wiedzą, dodając regularnie wpisy na nasz blog!

Jak przechowywać resztki z wielkanocnego stołu?

26 mar, 2024

Święta Wielkanocne to czas, gdy na naszych stołach królują wyjątkowe, tradycyjne potrawy. Od żurku przez białą kiełbasę, aż po słodką babkę wielkanocną – wszystkie te smakołyki tworzą niezapomnianą atmosferę świąt. Jednak co zrobić, gdy po świętowaniu zostajemy z górą pysznych resztek? Oto kilka wskazówek, jak za pomocą produktów FoodSaver efektywnie przechowywać resztki, aby cieszyć się ich smakiem jeszcze dłużej.

+ czytaj więcej

Jak przechowywać mięso, aby zachować jego świeżość?

13 mar, 2024

Przechowywanie mięsa jest kluczowe nie tylko dla zachowania jego smaku i wartości odżywczych, ale również dla zapewnienia bezpieczeństwa żywności. Metody przechowywania różnią się w zależności od typu mięsa oraz miejsca przechowywania. Produkty FoodSaver, oferujące zaawansowane technologie pakowania próżniowego, umożliwiają znaczne wydłużenie czasu świeżości mięs. Poniżej przedstawiamy szczegółowe porady, jak maksymalnie wykorzystać te możliwości

+ czytaj więcej

Produkty, których nie powinno się przechowywać zamkniętych próżniowo: Rozszerzony przewodnik dla entuzjastów zdrowego odżywiania

27 lut, 2024

Przechowywanie żywności zachowując jej wartości odżywcze jest kluczowe. Choć pakowanie próżniowe może się wydawać skuteczne, nie pasuje do wszystkich produktów. Dowiedz się więcej.

+ czytaj więcej

Ser Burrata – skąd pochodzi i jak go przechowywać?

19 lut, 2024

Burrata to wyjątkowy włoski ser świeży, który pochodzi z regionu Apulia na południu Włoch. Dowiedz się skąd pochodzi i jak go przechowywać?

+ czytaj więcej