BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAKUPIE JUŻ OD 200 PLN!

Pakowanie próżniowe FoodSaver

Pakowanie próżniowe jest bezpieczną alternatywą dla tradycyjnych metod przechowywania żywności, które zamykają produkty spożywcze razem z powietrzem. Tlen i wilgoć sprawiają, że żywność traci smak i z czasem się psuje. Pakowanie próżniowe pozwala dłużej zachować świeżość produktom spożywczym. Po odessaniu powietrza z worka lub pojemnika produkt zostaje szczelnie zamknięty, dzięki czemu okres jego przechowywania wydłuża się wielokrotnie. Dzięki pakowaniu próżniowemu:
  • produkty spożywcze chronione są przed rozwojem bakterii,
  • jedzenie nie obsycha i dłużej nadaje się do spożycia,
  • produkty zachowują swój smak, zapach i wartości odżywcze.

Zgrzewarka próżniowa całkowicie eliminuje powietrze, główną przyczynę odwodnienia, utraty smaku i świeżości żywności.

FoodSaver® jest liderem w kategorii próżniowego pakowania produktów, oferującym pełną gamę urządzeń i akcesoriów, dzięki którym Twoja żywność pozostanie świeża do 5 razy dłużej.

Ciesz się świeżym jedzeniem w każdym miejscu i o każdej porze

Oszczędzaj miejsce

Zgrzewarki próżniowe FoodSaver® mają kompaktowe rozmiary, a ich uniwersalny design sprawia, że pasują do każdej kuchni.

Ciesz się świeżym jedzeniem

Dzięki zgrzewarkom do folli FoodSaver® świeże jedzenie jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Po prostu umieść swoje danie w próżni by cieszyć się nim kiedy chcesz.

Zachowaj smak i wartości odżywcze

Pakowanie próżniowe pozwala zachować świeżość i wysoką jakość artykułów spożywczych, które nie tracą smaku i zapachu oraz nie wchłaniają innych aromatów. W odróżnieniu od innych sposobów pakowania, pozwala na dłuższe przechowywanie produktów spożywczych oraz ochronę przed bakteriami. Pakowanie próżniowe jest odpowiednie do każdego rodzaju żywności włącznie z mięsem, warzywami, owocami, sosami, zupami, artykułami suchymi, itd.

Nie marnuj żywności

Nie wszystko zostało zjedzone? Nie szkodzi. Nie marnuj żywności. Pakowarki próżniowe FoodSaver® umożliwiają porcjowanie żywności i przechowywanie jej w lodówce, zamrażarce czy spiżarni. Użyj specjalnie do tego celu zaprojektowanych worków, folii czy pojemników FoodSaver®.

Najczęściej kupowane:

Zgrzewarka próżniowa FFS005X

Zobacz więcej

Zgrzewarka próżniowa FFS014X

Zobacz więcej

Zgrzewarka próżniowa FFS016X

Zobacz więcej