Poznaj nasze promocje. Atrakcyjne rabaty czekają.

Produkt dodany do porównania

HOME > Folie>FoodSaver Folia do próżniowego pakowania 2 porcji jednocześnie - 28 cm x 480 cm FVR002X

FoodSaver Folia do próżniowego pakowania 2 porcji jednocześnie - 28 cm x 480 cm FVR002X

69905

DARMOWA DOSTAWA OD 400ZŁ

Podstawowe cechy produktu

Utrzymuj żywność świeżą do 5x dłużej, używając folii do próżniowego pakowania 2 porcji jednocześnie FoodSaver. Folia do przechowywania żywności jest idealna do tworzenia saszetek by pakować próżniowo i przechowywać resztki jako pojedyncze porcje za pomocą systemu pakowania próżniowego FoodSaver.

Sprawdź ofertę tego lub podobnego modelu u Autoryzowanych Partnerów:


Chwilowy brak produktu w magazynie

99,00 zł


Dzięki elastyczności jaką zapewnia równoczesne pakowanie 2 pojedynczych porcji, opakowanie 28 saszetek w rolce jest niezbędnym akcesorium do pakowania próżniowego FoodSaver.

 

Powietrze jest wrogiem dla przechowywanej żywności. Dlatego też, czy przechowujesz mięso, ryby czy warzywa, możesz utrzymać żywność świeżą do 5x dłużej dzięki systemowi pakowania próżniowego FoodSaver. Jedną z głównych zalet folii do próżniowego pakowania 2 porcji jednocześnie jest centralna perforacja, która zasadniczo pozwala na próżniowe pakowanie dwóch produktów spożywczych na raz. Ta przydatna cecha jest wyjątkowa dla folii do pakowania 2 porcji i sprawia, że bardzo łatwo można zapakować pojedyncze piersi z kurczaka, steki lub filety z ryb, dzięki czemu mogą być w wygodny sposób przechowywane, zamrażane i zachowywane na później.

 

Jak sama nazwa wskazuje, ta przydatna folia FoodSaver może być również wykorzystywana do porcjowania. Używaj jej do przechowywania pojedynczych posiłków, takich jak np. piersi z kurczaka z warzywmia, dzięki czemu można łatwiej kontrolować wielkość posiłków. Folia do próżniowego pakowania 2 porcji jednocześnie jest również idealna do planowania posiłków. Jeśli lubisz cieszyć się codziennym koktajlem, poręczne saszetki mogą być używane do przechowywania przygotowanej z wyprzedzeniem mieszanki smoothie, więc nie musisz martwić się o siekanie składników rano, zanim pójdziesz do pracy. Wystarczy przygotować wszystkie potrzebne składniki w saszetkach, zapakować je próżniowo by codziennie cieszyć się świeżymi i smacznymi koktajlami bez żadnego problemu.

 

Elastyczność nie jest jedyną cechą, która sprawia, że nasze innowacyjne folie do próżniowego pakowania 2 porcji jednocześnie mają świetny stosunek jakości do ceny. Podobnie jak wszystkie worki i folie w asortymencie produktów FoodSaver, są wysokiej jakości i zapewniają pełną ochronę przed przemarzaniem żywności w zamrażalniku. Przechowując swoje jedzenie z innowacyjnym systemem FoodSaver, możesz zachować świeżość do 5 razy dłużej - zatrzymując smak, wygląd i wartości odżywcze.

Worki i folie moletowane FoodSaver posiadają wyraźną strukturę po jednej ze stron. Przetłoczenia na folii mają na celu sprawne odprowadzenie powietrza podczas pakowania próżniowego. Worki i folie moletowane FoodSaver posiadają wielowarstwową konstrukcję z nylonu (PA) używanego jako bariera dla tlenu i polietylenu (LLDPE) używanego jako bariera dla pary wodnej. Są trwałe, a jednocześnie giętkie i tworzą hermetyczną barierę wokół żywności. Można ich używać w lodówce, zamrażarce i kuchence mikrofalowej (rozmrażanie), a także gotować.

 

 

 Specyfikacja:

  • Wielowarstwowa folia zapobiegająca przemarzaniu żywności
  • Wolne od BPA
  • Do lodówki i zamrażarki

Dane techniczne

Ilość w zestawie 2 rolki
Mouseover Zoom loading...

Opinie

Jak działają opinie klientów i oceny produktów

Napisz opinię

FoodSaver Folia do próżniowego pakowania 2 porcji jednocześnie - 28 cm x 480 cm FVR002X

FoodSaver Folia do próżniowego pakowania 2 porcji jednocześnie - 28 cm x 480 cm FVR002X